De afgelopen 30 jaar is het aantal ICT-systemen sterk gegroeid, tevens is het aantal gegevens binnen deze systemen exponentieel toegenomen. De markt dwingt u steeds meer en sneller ICT-aanpassingen door te voeren. Maar ook door de groeiende wet- en regelgeving is er toenemende wijzigingsdruk op de ICT-systemen. Het aantal fouten in systemen is hierdoor sterk toegenomen.
Hoe houd je grip op al je operationele activiteiten? Het mag duidelijk zijn dat al uw gegevens goed gecontroleerd dienen te worden. En niet 1 of twee keer per jaar tijdens een jaarlijkse audit van uw accountant, maar dagelijks en geautomatiseerd. ValueCare controleert elke avond al uw operationele, digitaal vastgelegde gegevens en koppelt de verbeteracties dagelijks terug aan de desbetreffende medewerkers.
Uiteraard bepalen uw eigen strategische doelstellingen de ontwikkelagenda voor Daily Auditing. Zo ontwikkelen we bij de ene organisatie geautomatiseerde controles op basis van het effectief inzetten van medewerkers en ligt bij de andere organisatie de focus op de audit van verkoopactiviteiten. Met Daily Auditing verschuift het beleid in alle gevallen van reactief naar proactief. U kunt veel eerder bijsturen en dure herstel operaties voorkomen.
ValueCare is gecertificeerd voor de internationale informatiebeveiligingsstandaard ISO 27001, met de bijbehorende verklaring dat ValueCare tevens voldoet aan de NEN7510 normering.